Eurovíkendy

27. 03. 2018

Londýn: Co navštívit

Londýn, hlavní sídlo Velké Británie není jen Big Ben a královna, i když to jsou dvě věci, které se vybaví snad každému, když si na tohle město na řece Temži vzpomenou. Královna je pro Brity bezesporu jedním s největších pokladů, stejně jako právě Big Ben. 

Přečíst článek
11. 01. 2018

Zimní relax: Nejlepší termální lázně v Evropě

I přesto, že jsou Vánoce obdobím klidu, mohou člověka pořádně vyčerpat. Na náladě a energii nepřidá ani zimní pošmourné počasí a venkovní teplota. Pokud přemýšlíte, kde nabrat síly, prohřát tělo a načerpat energii pro zbytek zimy, neváhejte a vydejte se do termálních lázní. V článku vám přinášíme ověřené tipy, kam za takovým zimním relaxem zamířit.

Přečíst článek
20. 12. 2017

Eurovíkend: Barcelona v zimě? Jednoznačně ANO!

Eurovíkend v Barceloně: místo, které je ideální na výlet právě v době, kdy je ve Střední Evropě sníh a mráz. Můžete tam vidět přehlídku krásných historických míst i moderní umění. 

Přečíst článek
04. 12. 2017

Dovolená v zimě: výlety i lyžování v jednom

Zima nám nepřináší jen rozbředlý sníh ve městech a nutnost každé ráno odmrazovat okýnka aut, ale má i své neuvěřitelné v podobě mnoha možností kam vyrazit objevovat krásy přírody, které jsou právě díky zimě úplně jiné a mnohdy lepší. A pokud holdujete i zimním sportům, jako je lyžování, snowboard či brusle, není nic jednoduššího, než to vše spojit. V tomto článku se dozvíte, kam v Evropě vyrazit objevovat ty nejkrásnější místa, kde si můžete nejen zalyžovat. A přidali jsme i nějaké tipy, na co před zimní cestou nezapomenout.

Přečíst článek
24. 10. 2017

Dublin, historie i dechberoucí příroda

Dublin má jednu nespornou výhodu, jeho návštěvou si můžete užít nejen krásná historická zákoutí a katedrály, ale během chvíle se ocitnete za městem obklopeni nádhernou přírodou, tak typickou pro Irsko.

Přečíst článek
04. 10. 2017

Na víkend do Berlína klidně i autem!

Berlín je ideální místo na víkendový odpočinek po náročném pracovním týdnu a nejlepší na tom je, že jste tam za pár hodin autem. Zároveň můžete cestou navštívit třeba pohraniční Drážďany. Co vše můžete v Berlíně za víkend stihnout, jak na místní MHD a další tipy najdete v článku. Po přečtení už stačí jen vybrat datum a začít plánovat.

Přečíst článek